Nemokamas pristatymas nuo 49€

Balandis – Deimantas

Tiems, kuriems pasisekė gimti balandžio mėnesį, deimantas – jų brangakmenis. Deimantas – tai labiausiai trokštamas ir vertingiausias brangakmenis. Jis yra sudarytas tik iš vieno elemento (anglies) ir yra kiečiausias randamas brangakmenis.

Deimantai yra apibūdinami pagal keturis kriterijus: 1) Spalvą: labiausiai vertinami yra bespalviai deimantai; 2) Briaunavimą: išpjovimą, formą ir proporciją; 3) Švarumą: kuo mažiau natūralių intarpų ir įtrūkimų deimanto viduje, tuo vertingesnis brangakmenis; 4) Karatus: kuo sunkesnis deimantas, tuo jis vertingesnis.

Dažniausiai deimantų spalva yra vertinama skalėje nuo bespalvės iki geltonos spalvos ir bespalvis deimantas yra laikomas vertingiausiu. Tačiau, deimantai taip pat gali būti ir įvairių kitų spalvų tokių, kaip rožinė, mėlyna ir žalia. Spalvos intensyvumas gali svyruoti nuo lengvo atspalvio iki ryškios spalvos. Tokiu atveju, kuo ryškesnė natūrali spalva, tuo vertingesnis yra deimantas. Kadangi natūralūs deimantai, kurie būtų labai ryškios spalvos, yra labai retai, tokie deimantai gali būti vertingesni ir už dažniausiai labiausiai vertinamus bespalvius deimantus.

Kadaise buvo tikima, kad deimantai turi didelių gydomųjų galių. Tačiau šiais laikais jie yra laikomi amžinos meilės simboliu. Tad deimantai yra dažnas pasirinkimas, renkantis sužadėtuvių žiedus. Papuošalai su deimantais taip pat yra populiari dovana vestuvių metinių proga, ypač 60-ųjų ir 75-ųjų metinių.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top
preloader