Nemokamas pristatymas nuo 49€

Taisyklės ir sąlygos

Malonu, kad apsilankėte mūsų internetiniame puslapyje (www.auksoklasika.lt). Tęsdami naudojimąsi šiuo puslapiu, Jūs sutinkate su mūsų sąlygomis ir naudojimo taisyklėmis. Prašome atidžiai jas perskaityti. Jeigu nesutinkate su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis, rekomenduojame nesilankyti šiame tinklapyje. Taip pat prašome susipažinti su mūsų privatumo politika ir prekių grąžinimo taisyklėmis.

Naudodamiesi šiuo puslapiu, Jūs patvirtinate, kad Jums yra ne mažiau nei 18 metų, arba jeigu Jūs esate jaunesni nei 18 metų, lankotės šiame puslapyje su tėvų ar globėjų sutikimu.

Šis puslapis priklauso UAB „Sekmės Sala”. Mes esame šeimos įmonė, registruota Lietuvoje (registracijos numeris 303079130), adresu Taikos prospektas 24-13, Klaipėda, Lietuva. Patogumo tikslais, šiame puslapyje Aukso Klasika | Golden Classic yra įvardijama kaip „mes”, „mums” ar „mūsų”. Jeigu Jums kyla klausimų dėl šių naudojimosi taisyklių ar sąlygų, maloniai prašome su mumis susisiekti el.paštu: info@auksoklasika.lt.

Prieiga prie mūsų internetinio puslapio

Mes pasiliekame teisę bet kada redaguoti arba panaikinti šį puslapį be papildomo įspėjimo. Taip pat mes neprisiimame atsakomybės, jeigu šis puslapis taps laikinai ar visiškai nepasiekiamas. Mes pasiliekame teisę apriboti ar nutraukti prieigą prie dalies ar viso puslapio.

Visa informacija, susijusi su apsaugos procedūromis (pvz.: slaptažodžiu), turi būti laikomi konfidencialia. Mes pasiliekame teisę panaikinti tokią informacija, jei Jūs nesilaikysite šių naudojimosi taisyklių.

Puslapio naudojimas

Naudodamiesi mūsų puslapiu, Jūs sutinkate:

 • Nenaudoti ir nesidalinti jokia žalinga informacija ar programine įranga

 • Jog dėl neteisėto šio puslapio naudojimo, galite sulaukti teisinių priemonių panaudojimo prieš Jus

Šio puslapio saugumas mums yra labai svarbus. Mes siekiame užtikrinti, kad šis puslapis neturėtų jokių virusų ar kitų defektų. Tačiau mes negalime garantuoti, kad naudojimasis šiuo puslapiu nesukels jokių problemų Jūsų kompiuteriui, telefonui ar planšetei. Naudodamiesi šiuo puslapiu, Jus sutinkate pasirūpinti tinkame apsauga nuo bet kokios galimos žalos. Mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl bet kokios galimos žalos, kurią galite patirti naudodamiesi šiuo tinklapiu.

Nuosavybės teisės

Naudodamiesi šiuo puslapiu, Jūs sutinkate:

 • Atsispausdinti arba atsisiųsti informaciją iš mūsų puslapio tik asmeniniam naudojimui ir nekomerciniams tikslams

 • Nekeisti ir neredaguoti jokios informacijos atsisiųstos ar atsispausdintos iš mūsų puslapio

 • Nenaudoti jokių nuotraukų atskirai nuo teksto, susijusio su nuotraukomis

 • Nurodyti šaltinį, jei pasinaudojate informacija pateikta šiame puslapyje

 • Panaikinti bet kokią medžiagą, gautą iš šio puslapio, jei nesilaikote kurios nors iš šių taisyklių

Informacijos patikimumas

Mes siekiame užtikrinti, kad visa informacija publikuojama šiame puslapyje yra tiksli ir teisinga tuo metu, kai ji yra publikuojama. Jeigu nurodome informacijos šaltinį, mes vadovaujamės įsitikinimu, kad informacija, kuri yra pateikta tame šaltinyje, taip pat yra tiksli. Tačiau mes neprisiimame atsakomybės dėl šios informacijos tikslumo ir žalos, kurią galite patirti vadovaudamiesi šia informacija.

Mes pasiliekame teisę redaguoti informaciją, pateiktą šiame puslapyje, įskaitant ir šias taisykles bei sąlygas. Susipažinti su mūsų tinklapio sąlygomis ir taisyklėmis yra Jūsų atsakomybė. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, Jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis. Jeigu nenorite susipažinti ar nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nebetęsti naudojimosi šiuo puslapiu. Jūs negalite perleisti jokių teisių ar pareigų trečiajai šaliai, nebent turite raštišką mūsų sutikimą.

Įsigijimo sąlygos

Jūsų užsakymui yra taikomos toliau nurodytos sąlygos ir taisyklės. Užsakymas yra laikomas galiojančiu, jeigu turime prekę sandėlyje ir nurodyta kaina yra teisinga.

Gavus Jūsų užsakymą, mes atsiųsime Jums tai patvirtinantį el. laišką, kuriame bus nurodytos užsakytos prekės. Tačiau šis el. laiškas nepatvirtina, kad galime įvykdyti Jūsų užsakymą. Išsiuntus Jūsų užsakymą, atsiųsime papildomą tai patvirtinantį el. laišką, kuris ir bus oficialus patvirtinimas, kad Jūsų užsakymas yra priimtas ir įvykdytas.

Mes siekiame užtikrinti, kad gautumėte užsakymo gavimo bei patvirtinimo el. laiškus kaip galima greičiau. Taip pat siekiame užtikrinti, kad šie laiškai būtų aiškiai suprantami ir nepažeisti. Tačiau negalime garantuoti, kad šie el. laiškai Jus pasieks.

Jeigu negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymo, mes Jus apie tai informuosime el. paštu ir grąžinsime Jums pinigus. Mes galime negalėti įvykdyti Jūsų užsakymo, jeigu:

 • Šiuo metu neturime šios prekės

 • Nurodyta sąskaita yra neteisinga ar negali būti patikrinta

 • Įtariame, kad užsakymas gali būti apgaulingas ar neteisėtas

 • Negalime pristatyti užsakymo nurodytu adresu

 • Negalime įvykdyti užsakymo dėl vienos iš šių priežasčių: streiko, riaušių, pilietinių neramumų, invazijos, teroro akto ar jo grėsmės, karo ar jo grėsmės, potvynio, žemės drebėjimo, audros, ekstremalių oro sąlygų, epidemijos, ryšio ir transporto sutrikimo ar bet kokių panašių veiksnių

Mes nesame atsakingi, jeigu dėl kokių nors priežasčių mes negalime įvykdyti Jūsų užsakymo. Primename, kad nors mes gausime apmokėjimą užsakymo metu, apmokėjimo gavimas savaime nėra patvirtinimas, kad mes galime įvykdyti Jūsų užsakymą. Tokiu atveju mes grąžinsime Jums pinigus.

Jeigu Jūs persigalvojote, po to kai padarėte užsakymą, tačiau prieš mums išsiunčiant Jums prekes, prašome susisiekti kaip įmanoma greičiau. Pasistengsime Jums padėti ir sustabdyti užsakymą. Prašome atkreipti dėmesį, kad jeigu atšauksite dalį užsakymo, gali pasikeisti pristatymo kaina.

Jeigu Jūs persigalvojote po to, kai Jūsų užsakymas jau buvo išsiųstas, galite grąžinti prekes per 14 dienų. Tokiu atveju, prašome susipažinti su mūsų prekių grąžinimo politika, nes yra taikomos papildomos sąlygos. Jeigu Jūsų atvejis atitinka sąlygas pinigų grąžinimui, gaminio remontui ar prekės pakeitimui, mes padėsime Jums tai išspręsti kaip įmanoma lengviau ir greičiau. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad išlaidas susijusias su prekės grąžinimu padengia pirkėjas. Rekomenduojame pasirinkti tinkamą siuntos draudimą tam, kad užtikrintumėte saugų prekės grąžinimą.

Siekiame užtikrinti, kad prekių nuotraukos atitiktų prekės išvaizdą realybėje. Galimi nedideli skirtumai dėl šviesos, kurioje prekė buvo nufotografuota ar Jūsų priemonės, kurią naudojote nuotraukų peržiūrai (pvz. spalvos tonai gali skirtis tarp skirtingų kompiuterių ar telefonų modelių). Siekiame nurodyti tikslius gaminio išmatavimus. Tačiau jei turite klausimų ar abejonių, maloniai prašome susisiekti su mumis prieš užsisakant prekę.

Mūsų atsakomybė

Siekiame užtikrinti, kad informacija pateikta šiame puslapyje būtų tiksli ir teisinga. Tačiau negalime prisiimti atsakomybės dėl tiesioginių ar netiesioginių nuostolių ar žalos, kuriuos galite patirti dėl informacijos pateiktos šiame puslapyje ar naudojimosi šiuo puslapiu ar bet kuriuo kitu puslapiu, nurodytu šiame tinklapyje. Neprisiimame atsakomybės dėl bet kokių finansinių ar ne finansinių nuostolių dėl bet kokios priežasties, nepaisant to ar ji galėjo būti numatyta ar ne.

Mūsų produktai yra skirti tik privačiam naudojimui. Mūsų produktai nėra skirti komerciniams tikslams. Mes neprisiimame atsakomybės, jeigu dėl to Jūs patirsite nuostolių.

Kiti puslapiai

Galime pasidalinti nuorodomis į kitus internetinius puslapius, jeigu manome, kad tai gali būti įdomu ir aktualu Jums. Tačiau mes negalime prisiimti jokios atsakomybės dėl šių tinklapių ir naudojimosi jais. Jeigu sutinkate apsilankyti šiuose tinklapiuose pasinaudodami mūsų pateiktomis nuorodomis, mes rekomenduojame susipažinti su jų privatumo politika ir naudojimosi sąlygomis bei taisyklėmis. Neprisiimame atsakomybės dėl turinio, pateikto šiuose puslapiuose, ar bet kokių nuostolių, kuriuos Jūs galite patirti.

Visos nuorodos į mūsų tinklapį turi būti nukreiptos į pradinį puslapį. Jeigu pageidaujate susieti savo puslapį su mūsų tinklapiu bet kokia nuoroda, turite gauti raštišką mūsų sutikimą.

Teisiniai įsipareigojimai

Šios naudojimosi sąlygos ir taisyklės paklūsta Lietuvos įstatymų nurodytai tvarkai. Tačiau mes pasiliekame teisę patraukti Jus teisinei atsakomybei bet kurioje kitoje šalyje, kurioje Jūs gyvenate ar teisiškai priklausote.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top
preloader