Nemokamas pristatymas nuo 49€

Apie mus

Kas mes?

Aukso Klasika | Golden Classic – tai šeimos verslas, įkurtas 1999 metais. Pradėjome nuo nedidelės juvelyrinės parduotuvėlės ir išaugome iki kelių juvelyrinių parduotuvių. Dabar norėtume Jus pakviesti apsilankyti atsinaujinusiame internetiniame puslapyje.

Kuo mes užsiimame?

Jau 20 metų bendradarbiaujame su juvelyrais ir kūrėjais iš įvairių Europos šalių. Kurdami savo papuošalų asortimentą įkvėpimo ieškome skirtingose kultūrose, stiliaus akcentuose ir įvairių šalių tradicijose. Nors išaugome iki kelių juvelyrinių parduotuvių, kiekvienoje jų dirbame su meile juvelyrikai ir ypatingu dėmesiu net mažiausioms detalėms.

Kokia yra mūsų juvelyrika?

Mūsų tikslas yra padėti Jums rasti tą idealų ir vienintelį papuošalą, tad dirbame su meile juvelyrikai ir atsidavimu klientui. Renkantis iš dalies mūsų papuošalų, galime pasiūlyti įvairius dydžius ar taurųjį metalą (raudoną, geltoną, baltą auksą ar sidabrą). Kai kurie gaminiai gali būti užsakyti ir pritaikyti pagal Jūsų pageidavimus. Tačiau kiti papuošalai yra vieninteliai tokie ir manome, kad tai net prideda šiek tiek romantikos, jei tas vienintelis papuošalas, atkeliavęs iš kito Europos kampelio, yra būtent tai, ko Jūs ieškote.

Aukso Klasika | Golden Classic parduotuvėje galite rasti sidabrinių bei balto, geltono, raudono aukso gaminių. Galime pasiūlyti papuošalų moterims, vyrams ir vaikams. Mūsų papuošalų asortimentas yra platus: nuo subtilių detalių iki išskirtinės ir prabangios juvelyrikos. Tikime, kad galime padėti rasti papuošalą kiekvienai progai. Siūlome įsigyti sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus, simbolines reikšmes turinčius papuošalus vaiko gimimo ar krikštynų proga, elegantiškas gimimo dienos dovanas bei papuošalus, tinkančius kasdieniniam nešiojimui.

Kur galite mus rasti?

Nuolat pildome mūsų siūlomų gaminių asortimentą ir didžiuojames tuo, kad galime pasiūlyti puikios kokybės papuošalus geromis kainomis. Esame dėkingi, kad renkates mus, todėl nuolat stengiames pasiūlyti nuolaidų bei akcijų. Naujienas galite rasti užsukę vieną iš mūsų parduotuvių Klaipėdos mieste ar apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje bei sekdami mus  Facebook ir Instagram platformose. Laukiame Jūsų!

Taikos pr. 139, Klaipėda, PC Molas

Taikos pr. 141, Klaipėda, PC BIG 2

Šilutės pl. 35, Klaipėda, PC Banginis

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top
preloader