Nemokamas pristatymas nuo 49€

Kovas – Akvamarinas ir Heliotropas

Populiariausias brangakmenis, siejamas su kovo mėnesiu, yra akvamarinas. Jis yra žinomas kaip skaidriai mėlynos spalvos akmuo, tačiau jo spalva gali svyruoti nuo žalsvos iki melsvos. Kaip ir smaragdas, akvamarinas yra berilo variacija. Didžiausi jo ištekliai yra randami Brazilijoje, tačiau jis taip pat aptinkamas Nigerijoje, Madagaskare, Zambijoje, Pakistane ir Mozambike.

Tai gražus akmuo, neturintis geltono atspalvio, tad puikiai atsiskleidžia įvairaus dizaino ir įvairių tauriųjų metalų gaminiuose.  Tai taip pat gana tvirtas akmuo su 7.5 kietumo balais Moso skalėje ir kuo ryškesne, tuo vertingesne mėlyna spalva. Akvamarinas yra siejamas su ramybe. Jo pavadinimas yra kilęs nuo lotyniškų žodžių aqua, reiškiančio vanduo, ir marina, reiškiančio jūra. Tikima, kad šis akmuo apsaugo jūreivius ir užtikrina saugią kelionę. Mėlyna spalva ramina ir leidžia papuošalo savininkui išlikti ramiam ir susikaupusiam. Taip pat tikima, kad jis gali pritraukti tiek fizinę, tiek dvasinę sveikatą.

Akvamarinas yra net tik akmuo, skirtas gimusiems kovo mėnesį, tačiau jis taip pat yra ir populiari dovana vestuvių metinių proga, ypač devynioliktųjų. Manoma, kad akvamarinas yra puiki dovana ir nuotakai, simbolizuojanti ilgaamžę sąjungą ir meilę.

Kovas yra vienas iš kelių mėnesių, su kuriuo siejama daugiau nei vienas akmuo. Antrasis akmuo – Heliotropas, dar kitaip vadinamas kraujo akmeniu. Tai tamsiai žalias akmuo su raudonais intarpais. Jis dažniausiai yra randamas Indijoje, Brazilijoje ir Australijoje. Senovėje buvo manoma, kad jis turi gydomųjų galių. Šiandien tai populiarus talismanas, nešantis sėkmę ir pergalę, mėgiamas sportininkų ir tų, kuriems reikia fizinės ištvermės. Manoma, kad jis gali pritraukti tiek fizinę, tiek dvasinę stiprybę.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top
preloader