Nemokamas pristatymas nuo 49€

Prekių grąžinimas

Taisyklės:

Prašome vadovautis toliau nurodytomis taisyklėmis:

 • Gaminys turi būti nenešiotas. Galite pasinaudoti 14 dienų periodu tam, kad atidžiau apžiūrėtumėte ar pasimatuotumėte papuošalą ir įsitikintumėte, kad jis Jums tinka. Tačiau jeigu norite grąžinti prekę, prašome nenuimti etiketės. Deja, mes negalime priimti prekės po to, kai Jūs nusprendžiate ją pasilikti, nuimate etiketę ir pradedate ją nešioti.

 • Gaminys turi būti pradinės išvaizdos ir būklės. Mes mielai priimsime prekę atgal ar ją pakeisime, tačiau tik tuo atveju, jei ji nėra pažeista ar modifikuota. Rekomenduojame susipažinti su mūsų patarimais kaip tinkamai prižiūrėti juvelyrinius gaminius.

 • Gaminys turi būti pradinėje pakuotėje, kartu su sertifikatais, etiketėmis ir čekiais

Deja, negalime priimti papuošalų, kurie buvo pagaminti, modifikuoti ar personalizuoti pagal Jūsų asmeninį užsakymą.

Siekiame, kad prekių grąžinimas ar keitimas būtų nesudėtingas procesas. Tačiau kai kuriais atvejais, prašymų grąžinti ar apkeisti prekę įvykdymas gali užtrukti. Dažniausiai grąžiname pinigus ar apkeičiame prekę iš karto, jei ji atitinka reikalavimus. Tačiau kartais turime siųsti gaminį juvelyro apžiūrai ir tai gali užtrukti. Siekiame patenkinti visus pageidavimus per 1-14 dienų nuo prekės gavimo. Jeigu Jums reikia daugiau informacijos dėl gaminiui reikalingos apžiūros ir patikros, maloniai prašome su mumis susisiekti el. paštu.

Prekių, įsigytų internetu, grąžinimas:

Jeigu Jūs užsisakėte prekę internetu ir norite atšaukti savo užsakymą, galite tai padaryti susisiekdami su mumis el.paštu prieš mums išsiunčiant Jūsų užsakymą. Jeigu Jūsų užsakymas jau yra išsiųstas, galite grąžinti prekę per 14 dienų. Jei norite grąžinti prekę, prašome:

 • Susisiekti su mumis kaip įmanoma greičiau el. paštu: info@auksoklasika.lt

 • Informuoti mus apie priežastį, kodėl norite grąžinti ar apkeisti prekę ir pateikti savo užsakymo numerį, prekės įsigijimo ir gavimo datą, savo vardą ir adresą

 • Palaukti patvirtinimo, kad Jūsų prašymas atitinka mūsų prekių grąžinimo taisykles prieš išsiunčiant prekę atgal. Atkreipkite dėmesį, kad tai negarantuoja pinigų grąžinimo ar prekės apkeitimo tol, kol mes negavome Jūsų prekės ir jos neapžiūrėjome. Tačiau pasistengsime patarti kaip galime tiksliau pagal Jūsų pateiktą informaciją

 • Saugiai supakuokite gaminį taip, kad apsaugotumėte jį nuo pažeidimų transportavimo metu. Jei Jums reikia patarimo ar pagalbos, prašome susisiekti

 • Įdėkite pilną gaminio pakuotę, įskaitant dėžutes, čekius, sertifikatus ir etiketes

 • Įdėkite siuntinį į apsauginį sluoksnį, pavyzdžiui paminkštintą voką ir/ar specialų maišelį, skirtą siuntoms (galite įsigyti savo pašto ofise)

 • Įsitikinkite, kad grąžinimo adresas yra nurodytas teisingai ir aiškiai

 • Pasirinkite tinkamą siuntos draudimą pagal prekės vertę. Maloniai prašome susisiekti su mumis, jei reikia pagalbos

 • Išsaugokite siuntos sekimo numerį

Mes apžiūrėsime Jūsų prekę ir Jums pranešime ar ji atitinka reikalavimus. Jeigu grąžinta prekė atitiks reikalavimus, tuomet, pinigus grąžinsime per 14 darbo dienų. Deja, negalime pasiūlyti padengti prekės grąžinimo išlaidų.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Jūs galite grąžinti ar apkeisti prekę per 14 dienų nuo įsigijimo datos. Deja, negalėsime priimti Jūsų prašymo, jei bus praėję daugiau nei 14 dienų.

Brokuotos prekės

Deja, kartais nutinka, kad gaminys turi gamybinių trūkumų, kurių mes nepastebėjome. Tokiu atveju, mes suremontuosime, pakeisime gaminį arba grąžinsime pinigus. Mes pasiliekame teisę nuspręsti, kuris problemos sprendimo būdas yra tinkamiausias Jūsų situacijoje. Įvykdę vieną iš sprendimo būdų, mes būsime įvykdę savo teisinius įsipareigojimus Jums. Kartais turime siųsti gaminį juvelyro įvertinimui ir tai gali užtrukti iki 14 dienų.

Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt.

Prašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje: http://ec.europa.eu/odr/

Šios taisyklės nepažeidžia Jūsų vartotojo teisių. Siekiame, kad prekių grąžinimas ir apkeitimas būtų greitas ir nesudėtingas procesas. Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el.paštu: info@auksoklasika.lt

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top
preloader