Nemokamas pristatymas nuo 49€

Sausis – Granatas

Brangakmenis, susietas su Sausio mėnesiu, yra granatas. Jo pavadinimas yra kilęs nuo jam būdingos tamsiai raudonos spalvos, primenančios raudonas granato sėklas. Tačiau, nesuklyskite, granatas gali būti skirtingų spalvų ir atspalvių, nuo raudonos iki žalios. Tai labai tvirtas akmuo, Moso skalėje turintis net 6.5 – 7.5 balus. Randamas jis daugelyje pasaulio vietų, tokių kaip Čekija, Graikija, Rusija, Tanzanija, Madagaskaras, Šri Lanka ir Indija.

Yra tikima, kad granatas pritraukia ramybę, klestėjimą ir sveikatą. Taip pat yra tikima, kad tie, kurie dėvi šį brangakmenį ir daro gerus darbus, pritraukia dar daugiau gėrio. Tačiau tie, kurie nusikalsta, pritraukia nelaimes. Todėl jis dar kartais yra vadinamas ir likimo akmeniu.

Granatas taip pat simbolizuoja tvirtą ir ilgą draugystę, todėl dažnai yra dovanojamas artimam draugui. Būdinga jį dovanoti ir kaip dovaną antrųjų santuokos metinių proga. Papuošalas su granatu gali būti prasminga dovana ne tik gimusiems sausio mėnesį, bet ir visiems artimiesiems, linkint jiems geros Naujųjų Metų pradžios, pilnos gėrio, laimės ir tikslų.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top
preloader